Сучасні інноваційні технології спрямовані на розвиток особистості.

Сучасні інноваційні технології спрямовані на розвиток особистості. В практичній діяльності використовується такі:

1. Особистісно-зорієнтоване навчання;

2. Колективний спосіб навчання;

3. Мозкова атака (клас поділяється на дві групи: генератори ідей і критики);

4. Акваріум – частина класу сидить у центрі, в оточенні інших і веде дискусію. Кожен з тих, хто сидить навколо, стежить за одним – двома учасниками дискусії і висловлює свої зауваження та коментарі;

5. Проблемне навчання;

6. Адаптована система навчання;

Особливу увагу викладач намагається приділити національному вихованню студентів. З цією метою проводяться екскурсії до музеїв міста, українські вечорниці, позакласні заходи на тему: „Відкривай духовні острови”, „Наші обереги”, „Ми діти твої, Україно!”, тижні української мови, Шевченківські декади, зустрічі з письменниками рідного краю, теле – і радіопередачі з радіоцентру коледжу, конкурси на виявлення кращих знавців рідної мови, які делегуються на Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика і щорічно здобувають призові місця в обласному турі. Постійно проводиться індивідуальна робота з поетами-початківцями. Організовуються вистави, підготовлені силами студентів, на які запрошуються студенти коледжу та гості з ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області.

Ділиться досвідом роботи з колегами по роботі  на обласних метод-об’єднаннях, педрадах. Щорічно дає відкриті заходи для студентів та колег коледжу і області. Постійно є членом журі у проведенні конкурсів з української мови ім. Петра Яцика.

, ,

  1. Коментарів немає
(не буде опубліковано)
Додати коментар

Підписатись на стрічку оновлення коментарів
  1. Трекбеків немає

SetPageWidth